SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

Nagłówki h1,h2,h3 - nagłówki w treści strony; tytuły, śródtytuły, podtytuły, h (header z j.angielskiego) oznacza nagłówek h1, h2, h3 - cyfry oznaczają ważność;
h1 - nagłówek najważniejszy, o czym świadczy numer 1 - specjaliści SEO przypisują mu największe znaczenie.

h2,h3 - nagłówki SEO o mniejszej ważności, używane do śródtytułów opisujących treść, tekst za nimi.

Nagłówki h1,h2,h3 - znaczenie SEO jest niesamowicie duże, ustalają hierarchię i porządkują treści dla Internauty, dla wyszukiwarki internetowej Google, ogromnie wpływają na pozycjonowanie stron.

Objaśnienia Mata Cutts z Google.


Nagłówki h1,h2,h3, inaczej tagi, znaczniki, elementy - musi być zachowana kolejność użycia nagłówków na stronie internetowej (standardy W3C), Wzór nagłówka strony, wzory nagłówków:
<html>
<head>
<title>Niezależność finansowa</title>
</head>
<body>

 

<h1>Twoje logo lub nazwa firmy</h1>
<p>Nazwa Twojej firmy lub tematyka strony - napisz</p>

 

<h2>Wysoka premia</h2>

<p>jak dostać wysoką premię - napisz kilka słów</p>

 

<h3>Zwiększenie sprzedaży</h3>

<p>Wysoka sprzedaż - tu opisz krótko jak osiągnąć</p>

 

<h4>SEM - Marketing online</h4>

<p>Marketing w internecie - wymień planowane działania</p>

 

<h5>Pozycjonowanie strony</h5>

<p>Usługi - zapewni ekspert SEO, pomoże Ci konsultant SEO, napisz co zamierzasz</p>

 

</body>
</html>


Elementy h1,h2,h3 są jak zwycięzcy w zawodach - ekspert SEO zamieszcza w nich słowa kluczowe. Zwycięski biznes, podobnie jak w sporcie, miejsce na podium SEO zajmuje:
Nagłówek h1 - numer 1, jego treść oddaje sens całej treści na stronie, absolutnie zwycięzca jest tylko jeden, podobnie na stronie internetowej - reprezentuje jej zawartość. Nagłówek h1 można  porównać do Prezesa Zarządu w firmie, reprezentuje firmę.
Nagłówek h2 - numer 2, oddaje sedno sprawy, reprentuje zawartość  artykułu na stronie internetowej. Treści na stronie internetowej zawierającej kilka artykułów, powinny być rozdzielone.  Tytuły artykułów umieść w nagłówkach h2.  Nagłówki h2 to jak Wiceprezesi Zarządu w firmie - reprezentują struktury firmy.
Nagłówek h3 - numer 3, przybliża meritum sprawy opisanej w artykule na stronie internetowej. Treść artykułu na stronie internetowej podzielona jest na kilka części, akapitów.  Akapity oddzielone są śródtytułami, Sródtytuły umieść w nagłówkach h3.  Można je przyrównać do Dyrektorów w firmie, reprezentują działy firmy.
Nagłówki h4,h5,h6 - pozostałe, każdy z osobna jest mniej ważny, jako grupa, team - stanowi o treści jaką ma zwycięska strona internetowa. Ta grupa nagłówków  to jak Kierownicy i pracownicy w zwycięskim biznesie - reprezentuje zwycięskie treści i zwiększa dochody firmy w Internecie. Treści podane w przystępny sposób, użyteczne przesądzają o sukcesie - podstawy SEO.

Dobry manager SEO, dyrektor ds e-marketingu to taki sam człowiek jak inni, od innych różni go dobra organizacja własnej i cudzej pracy, na stronie internetowej przedstawia korzyści biznesowe dla klientów. Nagłówki służą do uwypuklenia korzyści dla klientów, zachęcają ich do zakupu usług i produktów. Wiedza o nagłówkach to podstawy SEO, kierownik e-marketingu dzięki niej sprawdzi jakość strony internetowej.

 

Wyszukiwarki internetowe czerpią wiedzę o treści stron internetowych z nagłówków, roboty wyszukiwarek podobnie jak ludzie szybko przeglądają tytuły i podtytuły stron. Tworzenie i odnawianie stron wymaga, aby elementy h1, h2, h3 były zamieszczone w kodzie strony internetowej, jeśli ma osiągnąć wysokie pozycje w Google.

 

Jak sprawdzić czy strona ma nagłówek h1 czy nagłówek h2?
W przeglądarce internetowej (Internet Explorer, Firefox) wybierz z menu "widok", następnie "źródło" lub "źródło strony", następnie "edycja", kolejny krok "znajdź", wpisz h2 i naciśnij enter. Szukane nagłówki pojawią sie w postaci <h2>Wysoka premia</h2>, w tym przykładzie,
u Ciebie będzie to inny tekst. Nagłówki h1,h2,h3 - to szybki sposób na sprawdzenie jakości strony internetowej.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać więcej niż 50 znaków
Your comments are subject to administrator's moderation.

Biorą udział w konwersacji

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: