SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

Solidne sklepy internetowe

Stare powiedzenie mówi: "lepsze deko handlu, niż kilo roboty". Czy wierzysz w to? Jaką alternatywę mieli twórcy tego powiedzenia? Uprawę roli, pasienie krów, polowanie na dziką zwierzynę? Alternatywnie skupowanie płodów rolnych i dalszą odsprzedaż z zyskiem. Czy ówczesny pośrednik handlowy płacił akcyzę, podatek VAT, kilka rodzajów ubezpieczenia zdrowotnego i medycznego? Czy poświęcał dużo czasu na walkę z biurokracją? Kiedy to było?

Dzisiaj praca handlowca jest znacznie bardziej skomplikowana i wymaga od niego znacznie większego przygotowania niż w przeszłości. Firmy budują całe lata swoje struktury sprzedaży,inwestując mnóstwo środków w ludzi i sprzęt (samochody, mobilne urządzenia komórkowe, inne akcesoria). Ostatnie dziesięciolecie pokazało, że znacznie taniej i szybciej można osiągnąć cele biznesowe, zaprzęgając do pracy najnowsze technologie, najlepsze przykłady to eBay, Allegro, Amazon, Helion.

Czy stać Cię na oddanie pola konkurencji?Czy nadal uważasz że Internet to wynalazek dla niepoważnych ludzi?
Powyższe przykłady pokazują że narzędzia wykorzystywane w Internecie to potężna broń, dzięki której można nie tylko utrzymać, ale i powiększyć grono lojalnych klientów. Najprostszym bezpiecznym narzędziem do realizacji tego celu jest prowadzenie sprzedaży swoich produktów lub usług poprzez Internet w sklepie internetowym, który ma dobrą reputacjię.  Dobra reputacja to  zaufanie klientów, którzy doceniają uczciwość i solidność kupiecką.

Wzrost zysków zapewni Ci sklep internetowy


Sprzedaż w Internecie nie ma większego wpływu na Twój biznes? Czy nadal tak uważasz? A może to tylko Twoje wyobrażenie?
Czy zrobiłeś badania rynku w tym zakresie? Czy wiesz, że od kilku lat ten segment rynku - e-commerce rośnie jak na drożdżach, również w Polsce? Czy Twój e-biznes będzie się rozwijał bez obecności w Internecie? Od kilku lat, duża grupa konsumentów w Polsce bezpiecznie zaopatruje się w podstawowe produkty spożywcze za pośrednictwem Internetu. Jeśli taki segment rynku w Internecie, jak handel świeżą żywnością, rozwija się bardzo dynamicznie, to chyba jest to najlepszy dowód na zmiany w przyzwyczajeniach klientów?

Czy pracujesz 24 godziny na dobę? Dasz radę?
Sklep internetowy jest czynny całą dobę, klienci bez skrępowania mogą pooglądać produkty z Twojej oferty. Ale wygląd to nie wszystko! Pamiętasz o czasach  narzeczeństwa, jak było przyjemnie...    A teraz? Zaczynasz zwracać uwagę na wiele innych czynników. Przed zakupem chcesz poznać wszystkie zalety (wady też) oferty. Dobrze wyeksponowany i opisany produkt, dostępny na okrągło dla klientów wprost kusi ich do zakupu:-)

Reputacja sklepu internetowego - pamiętaj, liczy się przede wszystkim...
Co to dla Ciebie oznacza? Dłuższy staż sklepu w Internecie, dobre opinie klientów, intuicyjna obsługa nie sprawiająca trudności, możliwość natychmiastowej zapłaty i gwarancja szybkiej dostawy.  Konsumenci wielokrotnie byli oszukiwani przez sklepy internetowe, założone tylko w tym celu. Reputacja sklepu internetowego liczy się coraz bardziej, konsumenci  mogą więcej zapłacić, mając gwarancję, że nie zostaną oszukani. Chętniej dokonają zakupów, jeśli udzielasz im na swojej stronie fachowych porad. Współpraca z innymi serwisami internetowymi o dobrej reputacji powoduje, że Twój sklep internetowy jest postrzegany jako wiarygodny, co jest zgodne z rzeczywistością. Pamiętasz jak w dzieciństwie czekałeś na Św. Mikołaja?  Twoi klienci też z utęsknieniem czekają na przesyłkę od Ciebie.

Sklepy internetowe
, które tworzymy, są bezpieczne i przyjazne dla klientów, klienci mogą natychmiast zapłacić za zakupione towary. Nie masz problemów z windykowaniem należności. A na dodatek są otwarte przez cały rok, 24 godziny na dobę, Ty śpisz a sklep w Internecie pracuje dla Ciebie.
Czy można życzyć sobie więcej sprzedaży?

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: