SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

Ranking konkurencji - Samodzielne pozycjonowanie stron
Codziennie zadajesz sobie to pytanie, w jaki sposób to sprawdzić? Twój biznes, Twoje produkty można określić pojęciem  słowa kluczowe. Do tej pory wpisujesz te słowa do wyszukiwarki internetowej i sprawdzasz na której pozycji jesteś w wynikach wyszukiwania. I co stwierdzasz? Twoi konkurenci mają wyższą pozycję, jak oni to robią? Audyt SEO Twojej strony może dać odpowiedź na te pytania. Wcześniej jednak chciałbyś wiedzieć - jaka naprawdę jest Twoja pozycja  w porównaniu z Twoją konkurencją? Możesz to robić samodzielnie wpisując do wyszukiwarki internetowej poszczególne słowa kluczowe i spisując z ekranu wyniki. Twoje poszukiwania powinny obejmować również inne elementy witryn konkurencyjnych: meta opisy (meta description), tytuły stron (title), wszelkie nagłówki (h1, h2,h3,h4). W dalszej kolejności należy uwzględnić jasny i czytelny układ menu strony internetowej. Przemnóż te działania przez liczbę wyszukiwarek i okaże się, że na określenie swojej pozycji SEO potrzebujesz co najmniej jednego dnia. Do badania pozycji SEO możesz wykorzystać szereg bezpłatnych narzędzi SEO, dostępnych na stronach internetowych. Wyniki możesz obejrzeć na ekranie monitora. Czy chciałbyś mieć raport SEO w postaci dokumentu, który możesz edytować?     Czy zamierzasz poświęcać swój cenny czas na statystyki SEO? Czy wolisz skupić się na swoim biznesie?

Profesjonalny raport z "Ocena pozycji SEO w rankingu konkurentów" -zamów Ranking SEO już dzisiaj!
Raport SEO przedstawi przybliżoną punktację jaką ma Twoja witryna internetowa i jaką punktację mają Twoi konkurenci. Do wykonania tego raportu potrzeba kilka słów kluczowych charakterystycznych dla Twojej działalności, nazwy wyszukiwarek w których badanie ma być przeprowadzone. I oczywiście adresy stron internetowych Twoich konkurentów. Wyniki badania otrzymasz mailem lub MMS'em w ciągu 24 godzin.

Przekonaj się sam i zdobądź szczyty wyszukiwarek!

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: