SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

Odnawianie stron internetowych

Na pewno pamiętasz z literatury marketingowej o pojęciu "cykl życia produktu" (product lifecycle). To określenie dotyczy wielu produktów, również serwisów internetowych wykorzystywanych przez wiele firm i instytucji. Z pewnością wiesz, że innowacyjne technologie, które pojawiają się na rynku są natychmiast wykorzystywane przez wielu pomysłowych ludzi. Jako przykład można tu przytoczyć wszelkiego rodzaju portale społecznościowe, jak: Nasza-Klasa, Facebook, Linkedin, Twitter. Inny przykład na znakomite wykorzystanie najnowszych technologii do uzyskania przewagi na rynku to firmy Google, Apple, (sklep iTunes) Amazon.

Dlaczego osiągnęły olbrzymie sukcesy w ciągu zaledwie kilku lat?
Liczba klientów tych firm wzrastała w postępie geometrycznym, przychody pozwalają umocnić ich pozycję rynkową, działalność tych firm obejmuje cały świat. Czy osiągnęłyby taki sukces, gdyby nie korzystały z najnowszych, najbardziej innowacyjnych technologii? Co byłyby warte pomysły założycieli, specjalistów ds rozwoju biznesu i marketingu, jeśliby nie mogli połączyć ich z dostępną technologią? Chyba zdajesz sobie sprawę, że innowacyjne firmy przeznaczają na badania i rozwój swojego biznesu znaczny procent swoich przychodów. Odnowa stron internetowych to inwestycja, która przynosi zyski ich właścicielowi.

Od kiedy uruchomiłeś własne strony internetowe, ile treści do nich wniosłeś?

Ile razy odnowiłeś strony?
Czy mierzysz efekty działań w Internecie?
Każda strona internetowa, która nie jest odświeżana, zmieniana i to pod kątem potrzeb Internautów, staje się dla nich mało wartościowa. Z pewnością nadal spełnia funkcję kosztownej wizytówki w Internecie. Ale czy to było Twoim zamiarem? Posiadanie wizytówki? Ta era bezpowrotnie minęła, podobnie jak w niebyt odeszły ciuchcie parowe. Oczywiście, lepiej mieć wizytówkę w Internecie, niż być w nim nieobecny. Odnowa strony internetowej przyniesie efekty w postaci zwiększenia sprzedaży.


Obecnie liczą się Ci, którzy potrafią zainteresować swoimi produktami lub usługami potencjalnych klientów. A co z dotychczasowymi klientami? O nich musisz szczególnie dbać, dostarczając im wiedzę na temat swojej aktualnej oferty, obecnych i przyszłych promocji. Pamiętasz, że w grupie siła? 
Pomyśl o tym, jak przywiązać klientów do siebie, wykorzystując innowacyjne technologie i usługi.

Innowacyjny biznes to eMarketing, SEO, SEM, SERP


Czy stworzyłeś wokół swojego biznesu grono wiernych klientów? Czy masz świadomość, że Oni mogą ci podsunąć nowe pomysły na produkty? Lojalni klienci chcą mieć wpływ na towary, które wybierają, czy uwzględniasz to w swojej strategii biznesowej?  Wrócimy do początku artykułu, czy masz wiedzę, na jakim etapie jest Twoja strona internetowa? Notuje spadek liczby odwiedzin przez Internautów? Zachowuje podobną liczbę odwiedzin, co 2, 3 lata temu?

Inwestycja w strony internetowe - policz, ilu klientów zdobyłeś dzięki stronie internetowej
Czy masz świadomość, że 90% Twoich potencjalnych klientów (mniej niż 40lat) sprawnie posługuje się komputerem i Internetem i to tam najpierw szuka informacji o interesujących ich produktach lub usługach. Ich siła nabywcza cały czas rośnie, Oni nie mają obaw przed zakupami dokonywanymi przez przez Internet, czy jesteś gotów zaspokoić Ich potrzeby? Czy zamierzasz oddać ich konkurencji?

Czy wiesz, że większość stron internetowych, wykonanych 3 lata wcześniej i nie odnawianych w tym czasie, już jest przestarzała?  Czy w jednych butach też chodzisz 3-6 lat? Czy klienci zwracają uwagę na Twoje buty, Twój zegarek, Twój garnitur? Czy myślisz, że nie oglądają Twojej strony internetowej? Odnowiona strona internetowa ma również rolę reprezentacyjną w myśl staropolskiego powiedzenia - jak Cię widzą, tak Cię piszą.  Jeśli na większość powyższych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca, oznacza to, że chyba musisz rozważyć odświeżenie strony internetowej. Oferujemy odświeżenie Twojego serwisu internetowego, przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii i pomysłów na ich wykorzystanie w Twoim biznesie, zachęcamy do kontaktu i odnawiania stron.

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: