SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

Robot internetowy - nazywany też pająkiem to program komputerowy pracujący dla swojego właściciela. Właściciel, zwykle wyszukiwarka internetowa (np.Google, Yahoo, Ask, Yandex) ma do dyspozycji wiele takich programów, które wysyła w wirtualny świat Internetu, aby przyniosły jej informacje. Informacje na temat stron internetowych; nowych, starych, wszelkich zmian na stronach.

Taki robot to jak zwiadowca w wojsku, bada nie tylko wygląd strony internetowej ale i jej treść. Czasem pobieżnie, czasem wgryza się w głąb witryny internetowej. Jeśli witryna jest zaprojektowana dla klientów, warto ułatwić temu pająkowi zgłebienie jej zawartości poprzez udostępnienie mapy strony. Pająk podobnie jak zwiadowca wraca z informacjami do wyszukiwarki a ona decyduje czy i jakie informacje o stronie internetowej wziąć od pająka i umieścić w swoich zasobach (indeksowanie) do dyspozycji internautów.


Jak robot Google indeksuje strony internetowe?


Inne określenia: bot, crawler, spider - wszystkie pochodzą z j.angielskiego.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać więcej niż 50 znaków
Your comments are subject to administrator's moderation.
  • Brak komentarzy

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: