SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

Lip Dub - Lip synchronization + audio dubbing z j.ang. oznacza to kombinację słów: poruszanie ustami do muzyki, udawanie, że się śpiewa w rytm muzyki, połączone z poruszaniem się w rytm tej muzyki. Upraszczając, przypomina to sytuacje z dzieciństwa, z imprez młodzieżowych, podczas kórych uczestnicy słysząc fajną muzykę zaczynają udawać że to oni śpiewają, dodatkowo poruszają się w rytm tej muzyki.

QR code - Quick Response Code, z j.ang. dwuwymiarowy kod kreskowy, system kodowania został wynaleziony przez japońską firmę Denso-Wave w 1994 roku. Symbolika kodu jest ustandaryzowana w normie ISO/IEC18004. Kod może mieć zastosowanie w życiu codziennym nie tylko w magazynach, gdzie składowane produkty są nim oznaczone. Może być wykorzystywany w biznesie jako element wizytówki. W e-marketingu, e-biznesie może mieć zastosowanie do zakodowania informacji o produkcie, do zakodowania danych kontaktowych.

Google Page Rank - wskaźnik, parametr opisujący witrynę internetową.
Wskaźnik PR przyjmuje wartości z zakresu od 0 do 10, jest wynikiem wielu obliczeń. Algorytm obliczeń został stworzony przez dwóch studentów uniwersytetu Stanford, którzy pasjonując się matematyką, szukali sposobu jak sobie i innym ułatwić życie. Ci dwaj młodzi ludzie to Larry Page i Sergey Brin, założyciele firmy Google. Algorytm wyliczania wskaźnika PR jest ciągle poprawiany i stanowi tajemnicę firmy Google. Algorytm według badaczy tematu, działa w oparciu o metody heurystyczne, które nie są w pełni doskonałe ale jak na razie nie wymyślono lepszych. Kolejna generacja wyszukiwarek internetowych zapewne będzie stosowała metody semantyczne.

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: