SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

IBL - z j.ang. Inbound Link oznacza odnośnik (link) wskazujący na Twoją stronę pochodzący  z innej strony internetowej.

Domena internetowa - przyjęło się, że jest to adres Twojej strony internetowej w wirtualnym świecie, jakim jest Internet, np. adsecur.com. To pewnego rodzaju uproszczenie, stosowane przez większość ludzi. W świecie informatyki, domena w tym wypadku to COM a ADSECUR - to nazwa domeny.

ASP - Application Service Provider, z j.ang. to usługi komputerowe świadczone przez Internet. Na czym to polega? Jeśli chcesz zaoszczędzić i nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na zakup programu komputerowego do np. zarządzania obsługą klientów (CRM-Customer Relationship Management), możesz skorzystać z takiego programu, który jest dostępny w Internecie.

CDN - Content Delivery Network, z j.ang. sieć wielu komputerów połączonych ze sobą, przechowujących w swojej pamięci, na swoich dyskach dane zapisane przez klientów, takich jak Ty. Taka sieć komputerów jest podłączona do Internetu, w różnych jego miejscach, w różnych krajach. 

DMOZ - Open Directory Project, z j.ang.Katalog Stron Internetowych z całego świata. Zawiera największą liczbę stron internetowych z całego świata - to jakby biblia dla wyszukiwarek internetowych, m.in. takich jak Google, Netscape Search, AOL Serch, Altavista, Lycos, HotBot.

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: