SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

Lip Dub - Lip synchronization + audio dubbing z j.ang. oznacza to kombinację słów: poruszanie ustami do muzyki, udawanie, że się śpiewa w rytm muzyki, połączone z poruszaniem się w rytm tej muzyki. Upraszczając, przypomina to sytuacje z dzieciństwa, z imprez młodzieżowych, podczas kórych uczestnicy słysząc fajną muzykę zaczynają udawać że to oni śpiewają, dodatkowo poruszają się w rytm tej muzyki.

W każdym z nas jest dziecko, które czasem się odzywa i spontanicznie przemawia m.in. w taki sposób, najczęsciej w gronie znajomych przy okazji imprezy.  Takie zachowanie utrwalone jako film video nosi nazwę Lip Dub. Sytuacyjne klipy video najczęściej kręcone są w różnych pomieszczeniach, w różnych sytuacjach, najczęściej w budynkach użyteczności publicznej, biurowych.  Filmy można szybko i łatwo nakręcić, choćby dobrym aparatem telefonicznym z funkcją kamery, następnie można wrzucić taki fim do serwisu internetowego Youtube.  Tom Johnson,  bloger Web 2.0 podaje, że dobry Lip Dub powinien się kojarzyć:
-autentycznością,

-spontanicznością,

-współuczestnictwem

-dobrą zabawą uczestników.
Twórcą tego pojęcia jest Jakob Lodwick, założyciel sieci społecznościowej Vimeo, skoncentrowanej na wymianie filmów video między członkami społeczności serwisu. Termin pochodzi z video zatytułowanego "Lip Dubbing: Endless Dream" z 14.12.2006.  Inna definicja Lip Dub to przenośne odtwarzacze muzyki jak np. iPod.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać więcej niż 50 znaków
Your comments are subject to administrator's moderation.
  • Brak komentarzy

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: