SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

DMOZ - Open Directory Project, z j.ang.Katalog Stron Internetowych z całego świata. Zawiera największą liczbę stron internetowych z całego świata - to jakby biblia dla wyszukiwarek internetowych, m.in. takich jak Google, Netscape Search, AOL Serch, Altavista, Lycos, HotBot.

Baza danych stron internetowych powstaje przy współudziale ochotników z całego świata, którzy za darmo wnoszą w jego tworzenie swój czas i wiedzę. Społeczność ochotników - wolontariuszy klasyfikuje treści, strony internetowe zgłaszane przez internautów. Wiedza o Internecie zostaje w ten sposób uporządkowana, umożliwiając wszystkim internautom łatwe i szybkie odnalezienie poszukiwanych przez nich w wyszukiwarkach treści.

Projekt ODP ma dla ludzkości takie znaczenie jak Wikipedia lub oprogramowanie Open Source. Niewielu internautów ma świadomość tego faktu, jednakże Ci, którzy tworzą społeczność ODP przyczyniają się do tego, że Ty po wpisaniu do wyszukiwarki np. Google poszukiwanych słów, od razu widzisz listę wyników. Ty możesz zgłosić swoją stronę internetową do katalogu ODP, jednakże musisz być świadom, że niekoniecznie będzie do niego wpisana. Redaktorzy - ochotnicy dbają o to, aby katalog zawierał niepowtarzalne, wartościowe treści. Za wpis do katalogu nie jest pobierana żadna opłata.

Jak wpis w DMOZ wpływa na pozycję strony?

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać więcej niż 50 znaków
Your comments are subject to administrator's moderation.
  • Brak komentarzy

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: