SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

ASP - Application Service Provider, z j.ang. to usługi komputerowe świadczone przez Internet. Na czym to polega? Jeśli chcesz zaoszczędzić i nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na zakup programu komputerowego do np. zarządzania obsługą klientów (CRM-Customer Relationship Management), możesz skorzystać z takiego programu, który jest dostępny w Internecie.

Program jest zainstalowany na serwerze właściciela, który udostępnia go zainteresowanym, takim jak Ty, za darmo, lub za zryczałtowaną opłatą miesięczną. Nie interesuje Cię, czy serwer na którym jest zainstalowany program jest aktualizowany, nie płacisz za zakup i wdrożenie takiego programu. Nie płacisz za utrzymanie i administrację programu Informatykowi, nie płacisz opłat licencyjnych, nie musisz prowadzić ewidencji licencji posiadanych programów. Samodzielnie możesz sobie skonfigurować i obsługiwać taki program.

Usługi ASP to rozwiązanie szczególnie korzystne dla firm MSP, zatrudniających do 250 osób, ponieważ nie muszą wydawać jednorazowo setek tysięcy złotych na zakup potrzebnych programów. Najprostszy przykład takiej usługi to pakiet Google Docs, mający funkcje np. MS Worda. Inne określenie tych usług: Software as a Service (SaaS), tzn. oprogramowanie jako usługa dostarczana poprzez Internet.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać więcej niż 50 znaków
Your comments are subject to administrator's moderation.
  • Brak komentarzy

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: