SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

ORM - z j.ang. Online Reputation Management czyli Zarządzanie Reputacją w Internecie.
Co jest największą wartością firmy? Maszyny, budynki, samochody? Pewnie tak, w sensie materialnym. W realnym świecie ważne jest, co o Tobie mówią, co mówią o Twojej firmie. Kto?

SEO - z j.ang. Search Engine Opimization, oznacza optymalizację  SEO stron internetowych pod kątem poprawy ich widoczności w wyszukiwarkach internetowych.

SEM - z j.ang. Search Engine Marketing, czyli marketing w wyszukiwarkach internetowych, to zestaw działań mających na celu zwiększenie popularności promowanej witryny WWW. W wyniku tych działań wzrasta liczba internautów ją odwiedzających i korzystających z usług firmy. Obecnie większość firma mianem SEM określa wszelkie działania związane z prowadzeniem kampanii AdWords.Zakres SEM jest znacznie większy i obejmuje szereg innych działań związanych z promocją w Internecie.

Robot internetowy - nazywany też pająkiem to program komputerowy pracujący dla swojego właściciela. Właściciel, zwykle wyszukiwarka internetowa (np.Google, Yahoo, Ask, Yandex) ma do dyspozycji wiele takich programów, które wysyła w wirtualny świat Internetu, aby przyniosły jej informacje. Informacje na temat stron internetowych; nowych, starych, wszelkich zmian na stronach.

Zbanowanie strony - z j.ang. "banned" oznacza wykluczenie określonych stron internetowych z zasobów wyszukiwarki internetowej a tym samym z wyników wyszukiwania.

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: