SEO Services Poland

 

 

specjalista seo krakow


 

AdSecur na Facebook AdSecur na YouTube Specjalista SEO na GooglePlus Kontakt - Specjalista SEO Follow on Linkedin RSS Seoblog - AdSecur

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać więcej niż 50 znaków
Your comments are subject to administrator's moderation.
warunki użytkowania.

Biorą udział w konwersacji

 • Nigdy jakoś specjalnie nie przewiązywałem specjalnej wagi do linków kanonicznych.Ale z tego co piszesz,to warto się temu przyjrzeć bliżej.Z tego co zrozumiałem,to podaje link w opisie tagu,do treści w nim zawartej,tak?

 • Na pewno warto przyjrzeć się temu bliżej (link kanoniczne lub inaczej linki preferowane). Możesz podejrzeć choćby źródło tej strony.
  Jeśli serwis internetowy zawiera kilka podstron o takich samych treściach (zdublowane), to warto dodać do wszystkich zdublowanych stron tag: uzupełniając go o atrybut rel="canonical" . W Twoim przypadku (Wordpress) nie ma takiej potrzeby ponieważ korzystasz z wtyczki yoast która ma wbudowaną tę funkcję, podobnie jak inne tego typu wtyczki do Wordpressa (All in One SEO Pack).

  Warto pamiętać, że robot wyszukiwarki nie zawsze musi uwzględniać preferowany link (link kanoniczny), dlatego w przypadku zdublowanych stron lepiej stosować przekierowanie 301 (http://adsecur.com/seo/kompendium/przekierowanie-301) które na stałe przekierowuje wszystkie zdublowane strony do jednej właściwej podstrony określonej przez właściciela strony www.

  Jak uniknąć błędów przy wdrożeniu preferowanych linków, więcej na:
  http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2013/04/5-common-mistakes-with-relcanonical.html

  Komentarz ostatnio edytowany około 2 lat(a) temu przez Webmaster
 • Nigdy nie zwaracałam na to uwagi.... Hm - nadal nie bardzo rozumiem, dlatego, że mam podać kanonicznie kategorię... Wtedy wszystkie strony z tej samej kategorii będą miały taką samą część adresu???

@ 2014 AdSecur - Ethical SEO Services Poland - Szkolenia SEO - Etyczne pozycjonowanie stron: Kraków | Warszawa | Katowice | Poznań | Rzeszów | Wrocław | Zakopane

Serwis używa ciasteczek (cookie) dla wygody Internautów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony: